Akce nejen pro školky


JAK TO VIDÍME


U všech dětí se snažíme rozvíjet především radost, lásku a vztah ke sportu a pohybu vůbec. Děti učíme a snažíme se vychovávat formou her, pozitivního přístupu a radosti. Pohyb nebereme jako nucený sport, ale jako zábavu a možnost tak aktivně využít svůj volný čas. Sport rozvíjí vlastnosti, které v budoucnu mohou pomoci dětem překonat nevhodná lákadla puberty. Naším cílem je být šťastný a úspěšný v dospělosti.

Společné chvíle, pozitivní zážitky a nová přátelství. To jsou cíle naší cesty, jak dítě maximálně nasměřovat k tomu, aby dělalo to, co jej baví a v budoucnu jistě bavit bude. Sebevědomí, samostatnost, zodpovědnost a pozitivně smýšlející člověk, který se v životě nikde neztratí je cíl našeho projektu.

AKCE
Zaměření této organizace, nejsou pouze a jen tréninky ve školách a školkách. Součástí jsou i aktivity spojené mimo školní docházku. Na této stránce jsou některé akce, kterých jsme se zúčastnili. Jde o dny otevřených dveří, dětské dny nebo koncerty či autogramiády.

Dětské dny pro děti

Na fotografiích je dětský den na Praze 11 s mateřskými školkami, které jsou aktivně i pasivně zapojeny v projektu Sportující mládeže. Tento den se uskutečnil v městském parku u Chodovské tvrze, kde děti sportovali, soutěžili a bavili se. Během dne je navštívil i náš ambasador Jakub Sládek. Největší účast samozřejmě měla Praha 11 a její školky. Jednalo se o MŠ Donovalská, Konstantinova, Benétky, Mírového hnutí, Bubeníčkova a Sbíhavá. Všichni jsme si užili velkou legraci a krásně jsme si zasportovali.

Dětské dny s partnery

Dětský den u mateřské školy Hrabákova. Během této akce, si všechny děti mohli nejen zasportovat a zasoutěžit o nějaké maličkosti, ale mohli si také zaskákat v nafukovacím hradu nebo se sklouznout na nafukovací skluzavce a občerstvit se u stánku. Limonáda tekla proudem a děti se bavili společně s rodiči a našemi trenéry. Akce se zůčastnilo několik školek, například MŠ Hrabákova, ale i kolemjdoucí rodiče s dětmi.